Mówimy językiem Twoich klientów.
Poznaj siłę agencji dedykowanej
nie wszystkim, ale wybranym branżom
Mówimy językiem Twoich klientów.
Poznaj siłę agencji dedykowanej
nie wszystkim, ale wybranym branżom

Jeśli do nas trafiłeś i jeśli masz ochotę zostać tutaj dłuższą chwilę, to znaczy, że po prostu znamy się na swojej pracy. I że właśnie takiej agencji szukałeś, by budować i rozwijać swój biznes.

 

Każdy sektor rządzi się innymi prawami, a zatem wymaga innych narzędzi i innego podejścia.
W Idunie nie tracimy Twojego czasu i pieniędzy na eksperymentowanie, testowanie rozwiązań, szukanie właściwej ścieżki. Po prostu od razu robimy to dobrze, bo w zespole mamy ludzi, którzy znają Twoją branżę od podszewki.

6 faktów o Idunie
Specjalizujemy się w Twojej branży

Do zespołu zwerbowaliśmy ludzi, którzy przez lata pracowali w branżach, jakie teraz posiadamy w ofercie.

Budujemy Twój biznes na wielu poziomach

Oprócz specjalistów branżowych w Idunie pracują specjaliści od określonych zadań marketingowych: strategii, grafiki, pozycjonowania czy social media.

Stosujemy dedykowane narzędzia

Uniwersalne, dla wszystkich, do wszystkich? To nie dla nas. My wiemy, jakie rozwiązania są najlepsze dla twojej branży i to właśnie je wdrażamy!

Mierzymy to, co zrobiliśmy

W pracy stosujemy nowoczesne i mierzalne narzędzia, a klientom dostarczamy regularnie raporty. Dzięki temu wiesz, jak bardzo opłacają Ci się nasze działania.

Mamy doświadczenie

Zespół tworzący Idune ma wieloletnie doświadczenie w tworzenie stron www i sklepów, działaniach reklamowych i  marketingowych.

Gwarantujemy realne efekty biznesowe

Dzięki stosowaniu w pełni mierzalnych narzędzi możemy Ci powiedzieć, jak duży zwrot z inwestycji przyniosły Ci nasze działania.

Pomysłodawca Iduny

Marcin Kawa

Dobry dzień najlepiej jest zacząć od filiżanki aromatycznej kawy. A budowanie mocnej  pozycji firmy od…

współpracy z Marcinem Kawą.

 

Twórca Iduny w branży działa od kilkunastu lat: był m.in. współwłaścicielem krakowskiej agencji Enil, i partnerem agencji  content marketingowej e-words. Jest  miłośnikiem  egzotycznych podróży, które swoje pasje realizuje jako współwłaściciel Globzon Travel.

MAŁGORZATA WIERZBICKA

Pracując jako fill au pair przez kilka lat miała okazję podróżować po Francji poznając wspaniałą kuchnię, specyfikę kraju i kulturę. Od 8 lat współpracuje z firmą Capgemini korzystając z języka francuskiego w swojej codziennej pracy.
Właściciel firmy Saule Consulting tworzacej procedury małym i średnim przedsiębiorcom.

Zespół

Budując zespół Iduny, postawiliśmy na ludzi, którzy znają Twoją branżę od podszewki, bo pracowali w działach marketingowych firm o podobnym profilu lub też – pracując w agencjach – mieli klientów z tego samego sektora.
A to oznacza, że nie muszą zapoznawać się z branżą od podstaw, wdrażać w temat, wypytywać Cię o  szczegóły. Po prostu wiedzą, co zrobić i jak zrobić, by było dobrze i skutecznie.

IDUNA

Globzon
aleja Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków


+48 577 955 722 biuro@globzon.pl


Właścicielem marki Iduna jest firma Marcin Kawa ENIL, aleja Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków; NIP 7952294099.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie.

Zostaw swój numer lub adres e-mail.

    Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane przez Marcin Kawa Enil w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty lub udzielenia informacji. Więcej informacji znajdziesz tutaj.    Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.
    Bez zobowiązań dowiesz się więcej
    na temat naszej oferty.

    Właścicielem marki Iduna jest firma Marcin Kawa ENIL, aleja Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków; NIP 7952294099.